.

"قران اجازه قتل ناموسی را داده است"زن جوان دیگری قربانی قتل ناموسی در آلمان

24-Juli-2009
شهلا نوری
                                       

 

روزنامه های آلمانی در تاریخ 22 ماه ژوئن 2009 خبر قتل نسیمار 24 ساله را با تیتر "قتل ناموسی در ایالت بایرن آلمان" درج کردند. طبق گفته و نظر پلیس: "این قتل یک قتل ناموسی است و به احتمال قوی ازدواج نسیمار با محمد مظفرر، یک ازدواج اجباری بوده است. نسیمار که یک کودک 3 ساله داشت، از چندی قبل در آلمان زندگی میکرد و با یکی از خویشاوندان خود نیز رابطه داشت. یک سال پیش، زمانیکه محمد به آلمان می آید از رابطه نسیمار با شخص دیگری مطلع شده و از نسیمار می خواهد که به این رابطه اتمام بخشد. نسیمار که منکر ازدواج با محمد بوده، به خواسته او پاسخ مثبت نمی دهد."
محمد ظفرر، در مراجعه به خانه یکی از خویشاوندان نسیمار او را غافلگیر کرده و در راهروی خانه بوسیله چاقو چندین بار به زن جوان حمله می کند. این جنایت در حضور یکی از خویشاوندان نسیمار و جلوی چشم کودک 3 ساله او به وقوع پیوسته است. نسیمار، علیرغم تلاش کارکنان بیمارستان، پس از مدت زمان کوتاهی با زندگی وداع می کند. قاتل که بعد از مدت کوتاهی دستگیر شده است، در دفاع از این عمل غیر انسانی خود چنین اظهار داشته است: "قرآن به او اجازه این کار را داده است."
ژورنالیسم و رسانه های نان به نرخ روز خورآلمان سریعا برای نجات اسلام به تکاپو افتادند و به سراغ امامان و محققین "اسلام شناس" رفتند. به سخننان یوهانا پینک، محقق رشته اسلام شناسی از دانشگاه برلین توجه کنید.
یوهانا پینک با اشاره به مجازات در نظر گرفته شده در قرآن چنین می گوید: "در قرآن برای زنا 100 ضربه شلاق در نظر گرفته شده است، نه مجازات مرگ. و برای آن مجازات هم باید یک دادگاه تصمیم بگیرد، نه همسر و یا فامیل فرد." او می افزاید: "قتل ناموسی بیشتر تصورات فرهنگی را منعکس می کند تا ارزشهای اسلامی را."
علاوه بر "اسلام شناسان" دانشگاهی سراغ آخوندها هم رفته اند. یک ژورنالیست از قول امام صدیق الله فدائی، مدیر مجمع افغان - اسلامی در مونیخ، چنین می نویسد: "در قرآن هیچ توجیهی برای خشونت در برابر زن وجود ندارد. فدایی تاکید می‌کند که در اسلام زن و مرد در صورتی که ازدواجشان خوب پیش نرود، می‌توانند از هم طلاق بگیرند."
این ها همه تحرکاتی مذبوحانه برای نجات اسلام است. خشونت علیه زن و قتل زن باصطلاح "زناکار" عین فرمان قران و اسلام است. سنگسار مجازات رسمی قرانی برای باصطلاح اینگونه جرائم است. کلام اسلام و قران دارد توسط طالبان، رژیم اسلامی در ایران، دولت عربستان سعودی، سودان و غیره پیاده میشود. اگر موفق شوند دادگاه های شریعه را در اروپا برپا کنند، تمام این مجازات اسلامی 100 ضربه شلاق و سنگسار و غیره را در مسجد سر کوچه شان به اجرا می گذارند. باید دست همه شان را از زندگی مردم و دخالت در دولت و جامعه کوتاه کرد. این تنها راه مقابله با این جنایاتی است که اسلام و مذهب تطهیر و توجیه میکند.
شهلا نوری
090724