فراخوان سازمان آزادی زن

قتل عام کارگران در بنگلادش تروریسم سرمایه داران علیه جامعه؟ !

آکسیون همبستگی با فعالین کارگری زندانی: فراخوان

ژیم اسلامی قاتل افشین اسانلو استافشین اسانلو، فعال کارگری را مانند بسیاری از زندانیان سیاسی به اتهام " اقدام علیه امنیت ملیدستگیر، زندانی و شکنجه کردندو کشتندرژیم اسلامی از ابتدا با کشتار نیروهای مخالف، فعالین و رهبران کارگری، کمونیست ها، آزادیخواهان و برابری طلبان در قدرت باقی مانده است. مرگافشین زنگ خطری است برای انسانهای آزادیخواه و برابری طلب

سی خرداد سال شصت آعاز هو لوکاست اسلامی: فراخوان

روز ٣٠ خرداد گرد هم می آییم واز مردم آزادیخواه گوتنبرگ انتظار داریم همراه ما آغاز هولوکاست اسلامی را به خاطر آوریم تا این جنایت علیه بشریت فراموش نشود و یک بار دیگر اغلام کنیم که تمام سران حکومت اسلامی به جرم جنایت علیه مردم در ایران باید به محاکمه کشیده شوند

دفاع از آزادی امینه تایلر، فمینیست تونسی از زندان

امینه تایلر دختر ۱۹ ساله ای است که در ماه آوریل دو عکس از بالا تنه عریان خود را که در یکی از آنها بر روی سینه اش نوشته شده بود: "بدن من متعلق بخودم است و ناموس هیچکس نیست." در فیس بوک منتشر کرد و شعبه فمن در تونس را اعلام نمود. پس از انتشار این عکس ها جنجال بسیاری در تونس بپا شد. یکی از آخوندهای دولتی حکم سنگسار او را داد.

فراخوان: در همبستگی با اعتراضات کارگران،زنان ،جوانان و مردم  در ترکیه !

مردم در ترکیه حق دارند که بر علیه دولت اسلامی بپاخیزند. این مردم حق دارند که در مقابله با استبداد سرمایه داری حاکم بر ترکیه دست به اعتراض قهرآمیز بزنند. این مردم حق دارند که سهم خود را از زندگی و ثروت اجتماعی که حاصل دسترنج و تلاش طبقه کارگر و تولید کنندگان جامعه است٬ طلب کنند.

پيام سازمان آزادى زن بمناسبت اول ماه مه!

جنبش آزادی زن۸  مارس را گرامی می دارد

سمینار موقعیت زنان و جنبش اسلامی در خاورمیانه و آفریقای شمالی برگزار شد !

بمناسبت دهمین سالگرد تاسیس سازمان آزادی زن، روز شنبه ۲۳ فوریه در شهر گوتنبرگ سوئد، سمیناری تحت عنوان "موقعیت زنان و جنبش اسلامی در خاورمیانه و آفریقای شمالی، اسلام و خشونت علیه زنان" برگزار گردید. سخنرانان این کنفرانس آذر ماجدی، سیاوش دانشور، شهلا نوری و کریم نوری بودند .در ابتدا مریم کوشا به حاضرین خوشامد گفت و مختصرا به سابقه فعالیت های درخشان سازمان آزادی زن اشاره کرد. پس از آن آذر ماجدی بعنوان افتتاحیه در رابطه با ده سال فعالیت سازمان آزادی صحبت کرد.

کمپین بین المللی برای آزادی زنان در بند!

صفحه ويژه کبري رحمان پور

نجاتم دهيد! من از مرگ و طناب دار وحشت دارم

تظاهرات سازمان آزادی زن و کمیته علیه اعدام در روز جهانی علیه اعدام در گوتنبرگ سوئد
روزدوشنبه10 اکتبر 2005 روز جهانی مبارزه علیه اعدام به دعوت سازمان عفو بین الملی گردهمائی و راهپیمایی در شهر گوتبنرگ برگزار گردید.
در این گردهمائی فعالین سازمان آزادی زن و کمیته علیه اعدام شرکت کردند و با حمل دهها پلاکارد وعکس و تصاویر اعدام ها در ایران توجه مردم را به وضیعت حقوق بشر در ایران و اعدام جلب نمودند.
تظاهرات بين المللى عليه دادگاههاى اسلامى در کانادا
اطلاعيه شماره يک يک روز تاريخى در اروپا و کانادا در دفاع از حقوق زنان و ترقى خواهىپنج شنبه ٨ سپتامبر، در ١١ شهر بزرگ اروپا و کانادا اجتماعات و تظاهراتهاى در اعتراض به شکل گيرى دادگاههاى اسلامى در کانادا برگزار شد. اين تظاهراتها که ...
 
10.10.05
تظاهرات سازمان آزادی زن و کمیته علیه اعدام در روز جهانی علیه اعدام در گوتنبرگ سوئد
11.09.05
تظاهرات بين المللى عليه دادگاههاى اسلامى در کانادا

 

 

 

Email: azadizan@yahoo.com